NOVÁ KONCEPCE ROZVOJE MUZEJNICTVÍ A JEJÍ ROZVOJOVÝ POTENCIÁL PRO GALERIE A JEJICH ZŘIZOVATELE

20.3.2017

Ve čtvrtek 13. října 2016 se konal v Auditoriu Veletržního paláce Národní galerie v Praze další ze seminářů zaměřených na naplňování cílů platné Koncepce rozvoje muzejnictví v ČR na léta 2015 až 2020. Jeho obsah byl tentokrát zaměřený zejména na zahájení diskuse se zřizovateli muzeí a galerií o připravovaném Registru muzeí a galerií a stanovení rámcových standardů kvalifikované péče o sbírky muzejní povahy. Shrnutí jednotlivých přednesených příspěvků přinášíme v následujícím textu.

Ohlédnutí-Muzejní koncepce-2016-10-13.pdf

Autor: Superadmin NETservis   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.