Pozvánka na konferenci PER APERA AD ASTRA v Galerii umění v Karlových Varech

28.8.2015

Galerie umění v Karlových Varech zve všechny zájemce na konferenci o galerijní edukaci, na níž vystoupí renomovaní pedagogičtí teoretici, kteří účastníky seznámí s možnostmi muzejní a galerijní pedagogiky a s jejím propojením v rámci Rámcového vzdělávacího plánu (RVP), a vybraní galerijní edukátoři s dlouholetými zkušenostmi představí své vzdělávací programy pro školy. Konference se uskuteční 14. 9. 2015 Becherově vile v Karlových Varech.

V případě zájmu o účast,  prosím, obratem zašlete vyplněnou návratku na Lenka Tóthová, tothova@galeriekvary.cz (tel. 353 224 387, 734 788 028)

Autor: Administrátor NG   |   Sekce: Informace   |   Tisk   |   Poslat článek známému