Aktualizovaný program semináře Muzejní spolky a kluby přátel galerií

10.10.2016

Pracovníky muzeí a galerií zveme na poslední seminář letošního roku s názvem „MUZEJNÍ SPOLKY A KLUBY PŘÁTEL GALERIÍ“, který se uskuteční ve čtvrtek 20. 10. 2016 od 10.00 na Ministerstvu kultury v Konírně Nostického paláce, Maltézské náměstí 1, Praha 1.

Cílem programu semináře je usnadnění orientace v měnícím se právním prostředí v této oblasti a poskytnutí praktických doporučení pro činnost galerijních klubů a spolků. Aktualizovaný program semináře a přihlášku naleznete v sekci Semináře Metodického centra pod příslušným názvem semináře. Zájemce o účast prosíme o registraci prostřednictvím přihlášky zaslané na adresu dagmar.jelinkova@ngprague.cz nejpozději do 15. 10. 2016.

MUZEJNÍ SPOLKY A KLUBY PŘÁTEL GALERIÍ

Autor: Administrátor NG   |   Sekce: Nové příspěvky   |   Tisk   |   Poslat článek známému