Zveřejněn program na semináře 23. 9. a 13. 10. 2016

16.8.2016

Zájemce o podzimní semináře metodického centra upozorňujeme, že v sekci Semináře Metodického centra byl uveřejněn program mezinárodního semináře konaného 23. 9. 2016 – „MOBILITA SBÍREK VI. – IMUNITA PROTI ZABAVENÍ“ a semináře pro zřizovatele muzeí a galerií dne 13. 10. 2016 – „NOVÁ KONCEPCE ROZVOJE MUZEJNICTVÍ A JEJÍ ROZVOJOVÝ POTENCIÁL PRO GALERIE A JEJICH ZŘIZOVATELE“. Podívejte se na bohatý program jednotlivých seminářů a přihlaste se prostřednictvím přihlášky, kterou naleznete ve výše uvedené sekci na závěr textu pod názvem konkrétního semináře jako program.

Autor: Administrátor NG   |   Sekce: Nové příspěvky   |   Tisk   |   Poslat článek známému