Depozitář - odborná správa a uložení sbírek

17.8.2021

Kdy: 23. 9. 2021 od 9.30 do 15:30
Kde: NGP, Auditorium Veletržního paláce, Dukelských Hrdinů 47, Praha 7
Cílová skupina: správci depozitářů, kurátoři sbírek v galeriích a muzeích

Metodické centrum NGP v reakci na poptávku regionálních muzeí a galerií připravilo další ze seminářů zaměřených na zvyšování specializovaných znalostí muzejních zaměstnanců.

Účastníci semináře budou seznámeni s metodikami ministerstva kultury pro oblast správy sbírek, s hlavními pravidly pro preventivní konzervaci muzejních sbírek, způsoby ukládání sbírkových předmětů v depozitáři, udržováním vhodného klimatu, nastavení režimu větrání, úklidu. Seminář je zdarma.

Předpokládaná kapacita semináře je 50 účastníků (nebo podle aktuální epidemiologické situace), rozhodovat bude datum přijetí přihlášky. Registrace na seminář bude otevřena do 15. 9. 2021. Zájemci mohou své přihlášky na přiloženém formuláři zasílat e-mailem na adresu dagmar.jelinkova@ngprague.cz.

Přílohy:

Program semináře

Přihláška na seminář

Autor: Administrátor NG   |   Sekce: Semináře Metodického centra   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.