NOVÁ KONCEPCE ROZVOJE MUZEJNICTVÍ A JEJÍ ROZVOJOVÝ POTENCIÁL PRO GALERIE A JEJICH ZŘIZOVATELE

19.3.2017

Ve čtvrtek 13. října 2016 se konal v Auditoriu Veletržního paláce Národní galerie v Praze další ze seminářů zaměřených na naplňování cílů platné Koncepce rozvoje muzejnictví v ČR na léta 2015 až 2020. Jeho obsah byl tentokrát zaměřený zejména na zahájení diskuse se zřizovateli muzeí a galerií o připravovaném Registru muzeí a galerií a stanovení rámcových standardů kvalifikované péče o sbírky muzejní povahy. Shrnutí jednotlivých přednesených příspěvků přinášíme v sekci Články. Zároveň předkládáme v sekci Semináře metodického centra přednesené prezentace autorů, kteří udělili MC MVU souhlas se zveřejněním.

Jelinkova_MCMVU-Moznosti_spoluprace.pdf

Juza_Projekt _RG_Standardy.pdf

Autor: Administrátor NG   |   Sekce: Semináře Metodického centra   |   Tisk   |   Poslat článek známému