STANDARDY PRÁCE V GALERIÍCH A DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

10.9.2015

Na pondělí 19. 10. 2015 připravujeme seminář, který shrne aktuální situaci v oblasti formulování a uplatňování standardů práce v galeriích v kontextu nově schválené Koncepce rozvoje muzejnictví v ČR v letech 2015 až 2020. V druhé části pak bude pozornost věnována otázkám vlivu dalšího vzdělávání na kontinuitu a rozvoj muzejní praxe a příkladům dobré praxe v této oblasti na základě zahraničních zkušeností z Velké Británie, Nizozemí a Německa.

Srdečně zveme zejména zaměstnance galerií/muzeí výtvarného umění. Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím přihlášky (viz příloha) nejpozději do 13. 10. 2015 na adrese jelinkova@ngprague.cz

STANDARDY1-NOVÁ KONCEPCE MUZEJNICTVÍ.pdf

STANDARDY2-Projekty s RG ČR.pdf

Standardy3-shrnutí zahraničních zkušeností_AB_2.pdf