ZMĚNA ORGANIZACE A TERMÍNU PODZIMNÍCH AKCÍ METODICKÉHO CENTRA

8.10.2020

Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace v ČR a zejména v Praze dochází k těmto změnám v organizaci bezpečnostního workshopu a termínu konání listopadového semináře.

1.Bezpečnostní workshop "Muzea jako měkké cíle", který se koná 14. 10. 2020, proběhne jako celodenní on-line přenos bez účasti veřejnosti. Zájemci o sledování přenosu se mohou do 12. 10. 2020 hlásit na e-mail dagmar.jelinkova@ngprague.cz, následně jim bude zaslán odkaz, na němž bude možné přenos sledovat. Program zůstává zachován v plném rozsahu.

2.Seminář "Depozitář - odborná správa a uložení sbírek" proběhne v novém termínu - středa 11. 11. 2020. Zájemci o účast se mohou hlásit do 30. 10. 2020 prostřednictvím přihlášky v příloze na kontakt: dagmar.jelinkova@ngprague.cz. Počet účastníků semináře se bude odvíjet od aktuální epidemiologické situace a povolené kapacity na vnitřních akcích. Příloha:

přihláška na seminář 11-11-2020

Autor: Administrátor NG   |   Sekce: Semináře Metodického centra   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.